Упис на мастер академске студије

КОНКУРС ЗА ДРУГИ УПИСНИ РОК НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ У ШКОЛСКОЈ 2016/17 . ГОДИНИ

КОНКУРС ЗА ДРУГИ  УПИСНИ РОК НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ У ШКОЛСКОЈ 2016/17 . ГОДИНИ
УНИВЕРЗИТЕТ У БЕОГРАДУ - ФАКУЛТЕТ ПОЛИТИЧКИХ НАУКА

Пријава на конкурс ЗА ДРУГИ УПИСНИ РОК ће се обавити у периоду од 17.10 до 21.10. 2016.године, сваког радног дана од 10:00 - 15:00 часова, у канцеларији број 5.

ред.

CALL FOR APPLICATIONS: REGIONAL MASTER’S PROGRAM IN PEACE STUDIES

University of Belgrade – Faculty of Political Sciences is pleased to announce the call for applications for the  Regional Master’s Program in Peace Studies (http://www.see-peace.net/).

The Regional Master’s Program in Peace Studies consists of two semesters, each carrying 30 ECTS credits. Upon completing both semesters, and  attaining 60 ECTS – 12 of which are attained by writing and defending the master’s thesis – the student will be awarded the title Master of Arts (MA).

Термини пријемних испита и списак чланова комисија на мастер академским студијама Универзитета у Београду  ̶  Факултета политичких наука

Академска 2016/17. година

Назив студијског програма

Чланови комисије за пријемни

Термин пријемног

Продужетак рока за упис на мастер академске студије 2016-17.

На основу Одлуке Сената Универзитета у Београду за продужетак рока за упис на Мастер академске студије, рок за пријаву на Конкурс продужава се до 4.октобра 2016. часова

Пријава на конкурс ће се обављати сваког радног дана до 4. октобра 2016. године у периоду од 10 do 15 часова, канцеларија бр.5 приземље, укључујући суботу и недељу, 1. и 2.10.2016.

Пријемни писмени и / или усмени испит ће се обавити 6., 7. и 8. октобар 2016. године

Pages